על מרפאת השיניים I-SMILE

בניהולם של ד"ר אסף וגרגורי סדובסקי

מרפאת השיניים של ד”ר אסף סדובסקי בירושלים היא מרפאה מיוחדת ורב תחומית. מצד אחד, היא מרפאה משפחתית אשר שומרת על הצביון המשפחתי  – ד”ר גרגורי סדובסקי, אבי המשפחה, הקים את המרפאה לפני 25.

בוגר אוניברסיטת לנינגרד, משנת 1964. בעל ותק טיפולי וניהולי של למעלה מ-40 שנים וניסיון עשיר בתחום שיקום הפה. מתמחה בטיפולים מורכבים לצד אסתטיקה ונראות חלל הפה. השתתף בעשרות הכשרות בארץ ובחו”ל.

המרפאה מנוהלת במשותף על ידי האב ובנו ד”ר אסף.

מעבר להיותה משפחתית מרפאת I-SMILE היא מרפאה חדשנית ומתקדמת המקפידה להתעדכן בחידושים בתחום , מטמיעה מערכות ועובדת עם מכשור טכנולוגי מהמתקדם והחדשני ביותר,
זאת כדי לספק לקהל לקוחותיה רפואת שיניים איכותית, יעילה שמספקת תוצאות מוכחות כבר שנים.

צוות המרפאה של ד"ר אסף סדובסקי בירושלים

ד”ר אסף סדובסקי, סיים את לימודי רפואת השיניים בהונגריה בבודפשט.
לאחר מכן, התנדב במחלקת גרונטולוגיה ב’יד שרה’ במשך שלוש שנים, שם הדריך רופאים צעירים שהגיעו לעבוד ולהתנדב במקום. בהמשך, התנדב למשך שנתיים נוספות כמדריך סטודנטים במחלקה לשיקום, בבית ספר לרפואת שיניים בהדסה. בנוסף למרפאה במרכז העיר, שימש ד”ר סדובסקי כמנהל רופאי במרפאת שיניים  נווה אילן, ועבר עשרות השתלמויות בכירורגיה דנטלית ושיקום הפה בארץ ובחו”ל .

לצד ד”ר גרגורי וד”ר אסף סדובסקי, המרפאה עובדת בשילוב עם מומחי שיניים בתחומי כירורגיה פה ולסת , פריודנטיה ,אנדודונטיה ושיקום הפה.
זאת כדי להעניק טיפול גם במצבים מורכבים יותר או במצב שיש לבצע טיפולים תחת הרדמה מלאה או טשטוש ..   

מרפאת השיניים של ד”ר סדובסקי מטפלת במטופלים מבוגרים ומציעה מגוון טיפולים משמרים,שיקום הפה, כירורגיה ואסתטיקה דנטלית .

המכשור במרפאה הוא מהמתקדמים בתחום למשל מערכת צילומי פה דיגיטלית מופחתת קרינה, מערכת לסריקת פה המטופל ללא צורך בלקיחת מידות לצורך הכנת כתרים ועבודה מול מרכז חריטה בעלי מכונות מתקדמות עם דיוק מקסימלי ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

בנוסף המרפאה נעזרת בטכנולגית אילחוש חדשנית sleeper one  מכשיר אילחוש דיגיטלי המאפשר אילחוש מקומי שאינו מורגש ואינו כאב אף בדקירתה מחט .המכשיר מאפשר לרופא שליטה מלאה בקצב ומהירות הזרקה ביחד עם חומרי הרדמה חדישים מתקבל אלחוש המאפשר לעבור כל טיפול רגיל או כירורגי ללא כאב

המרפאה מקבלת לטיפולים מקומיים, כירורגיים ואסתטים כמו השתלות שיניים מורכבות, שחזורים אסתטים וסתימות, טיפולי שורש, כתרים, יישור שיניים, עקירות, טיפול במצבי חירום ועוד

הדגש במרפאה הוא על אווירה אישית ומשפחתית מבלי לוותר על החדשנות והקדמה.
הלקוחות זוכים לטיפול מקיף ומקצועי, לביקורות חוזרות לווידוא איכות ושימור הטיפול, ליווי אישי צד בצד של הרופאים המומחים והסייעות התומכות ועוד.

הדבר החשוב ביותר מלבד המקצועיות הוא האמינות שלנו מול הלקוחות, אנחנו תמיד נשתדל לעסוק ברפואה משמרת ולא להגיע למצב של עקירות ולכירורגיה מורכבת , אלא אם כן אין מנוס מכך.
גם אז נעשה זאת בצורה הטובה, המדויקת והאיכותית ביותר כדי לקבל את התוצאות המושלמות.

אנו מבינים את הצורך העז בלחנך וללמד את המתרפאים בשמירה על סביבה אורלית בריאה ובקשר האדוק לבריאות הגוף והנפש   .
השיניים והפה הם פתח הכניסה לגוף שלנו , בואו נשמור ונכבד את מפתחינו.

צוות המרפאה

ד"ר אסף סדובסקי רופא שיניים

סיים את לימודי רפואת השיניים בהונגריה בבודפשט. לאחר מכן, התנדב במחלקת גרונטולוגיה ב'יד שרה' במשך שלוש שנים, שם הדריך רופאים צעירים שהגיעו לעבוד ולהתנדב ברפאות שיניים עם דגש למטופלים בגיל השלישי. בהמשך, התנדב למשך שנתיים נוספות כמדריך סטודנטים במחלקה לשיקום, בבית ספר לרפואת שיניים בהדסה. בנוסף למרפאת השיניים במרכז העיר, שימש ד"ר סדובסקי כמנהל רופאי במרפאת שיניים  נווה אילן, ועבר עשרות השתלמויות בכירורגיה דנטלית ושיקום הפה בארץ ובחו"ל.

ד"ר גרגורי סדובסקי רופא שיניים

 אבי המשפחה, הקים את המרפאה לפני 25  בוגר אוניברסיטת לנינגרד, משנת 1964. בעל ותק טיפולי וניהולי של למעלה מ-40 שנים וניסיון עשיר בתחום שיקום הפה. מתמחה בטיפולים מורכבים לצד אסתטיקה ונראות חלל הפה. השתתף בעשרות הכשרות בארץ ובחול בתחומים של שיקום הפה .

אלונה סדובסקי - סייעת כירורגית

סייעת כירורגית בהכשרתה. בעלת ידע וניסיון של שנים בניהול מרפאות שיניים. 

אלונה מאיסקי - שננית

בוגרת לימודי שיננות בהדסה עין כרם ,מקצועית ורגישה ,טיפול שננית יסודי ואפקטיבי לתוצאה מיידית. תוך דגש על טיפול מניעתי, תוך כדי הסברה, הדרכה אישית לשמירת בריאות הפה.

ליאורה גליאנץ - סייעת

מה אומרים עלינו?

איתמרc חןאיתמרc חן
09:51 12 Jan 22
מרפאה נהדרת!ד״ר אסף והצוות יוצאים מן הכלל! אני אחרי שיקום פה והתוצאות מדהימות! שירות ברמה גבוהה! גם... בחירום🙏🏻קראו עוד
Tzachi KuxTzachi Kux
09:27 12 Jan 22
ביקרתי במרפאה של ד"ר סדובסקי מספר פעמים, לצורך טיפולים שונים. תמיד קיבלתי שרות מעולה, תמיד עם... חיוך, עם סבלנות, ותמיד עמדו בזמנים (ללא המתנות ארוכות בתור במרפאה). כמו כן הרופא מנסה להציל את השיניים הטבעיות ולא ממהר להמליץ על כתרים או שתלים יקרים כמו שעושים רופאים אחרים. רק אם באמת אין ברירה.בקיצור מרפאה מומלצת ביותר. רופא מקצועי ואמין.קראו עוד
עברתי טיפול שיניים אצל ד״ר אסף לפני מספר שבועות! טיפול מקצועי ומסור. ממליצה עליו... בחום❤️קראו עוד
חעכח צכצכחעכח צכצכ
17:42 06 Feb 21
לפני חודשיים הגעתי לטיפול שיניים ממש רמה גבוה של טיפול וקבענו שוב..תודה לכם על הכל❤👑
דניאל זרגרידניאל זרגרי
09:06 28 Jan 21
לפני כחצי שנה ביצעתי מספר טיפולים אצל ד״ר אסף,קיבלתי טיפול מעולה ושירות מצויין.תודה רבה !
js_loader
דילוג לתוכן