טיפול מזותרפיה בשילוב PRF

טכנולוגיה זו נעשת באמצעות נוזל אשר מופק מדם המטופל ונקרא גם PRF – לצורך טיפול הפנים נחלק את הנוזל לשני סוגים a.PRF וi.PRF , ייצור PRF מתחיל משאיבת דם מהזרוע של המטופל.

מהו PRF וכיצד מתבצע התהליך?

טסיות הדם מכילות מאות גורמי גדילה אשר מאפשרים להפחית דלקת מקומית וריפוי של רקמות פגועות.

הדם מועבר דרך צנטריפוגה עד לקבלת נוזל  patelet-rich-fibrin שהוא בעצם הפרדה מלאה של כדוריות הדם האדומות מהטסיות והפברין של המטופל עד ליצירת נוזל פלזמה ייחודי של  טסיות ,תאי דם לבנים , פיברינוגן וגורמי גדילה אשר כולם יחד מסייעים בריפוי ובהפחתה של דלקת .

נוזל ה PRF מוזרק אל תוך הדרמיס האמצעי והעמוק, על מנת לעזור לשקם  ולחדש את עור הפנים . שיטה זו היא טבעית לחלוטין ומסייעת בריפוי טבעי של העור ותורמת לצמיחת שיער חוזרת במקרים של הידלדלות שיער ,טיפול בצלקות אקנה , וטיפול בדלקות פרקים כרוניות.

שיטה נוספת בשימוש בנוזלי PRF לעור הפנים היא MICRONEEDLING.

בתהליך זה מבוצעות דקירות מבוקרות של העור על מנת לייצר טראומה מבוקרת של העור ולתרום לבניה מחודשת של שכבות העור העמוקים ובכך לתרום למראה עור בריא , העלמת קמטים קטנים , טשטוש צלקות , מיצוק עור רפוי . בסיום הטיפול ניתן להיעזר במסכות פנים ייעודיות אשר מטרתם להחדיר חומרים אשר מסיעים בתיקון והרגעת העור על מנת לקבל תוצאה מיטבית לאורך זמן .  

שיטה זו נעשית בשילוב עם שיטת המזותרפיה שהיא טיפול אנטי אייגינג' חדשני הנחשב לסופר יעיל.

מזותרפיה היא טיפול אשר מאפשר פציעה מבוקרת של העור והחדרת חומרים מזינים שעוזרים לעורר ולשקם את מצבורי הקולגן האבודים בעור.

הקולגן הוא חלבון שמטרתו העיקרית הוא שמירה על גמישות ולחות העור. במהלך תהליך הזדקנות מתמעט הקולגן בגוף ובהתאם לכך העור מזדקן ומאבד את גמישותו הטבעית וקמטים מתחילים להופיע.

על מנת להשיב לגוף את האפשרות לייצור עוד קולגן מבוצעים דקירות מבוקרות אשר מעודדות התחדשות תאים והתחדשות קולגן. חשוב להבין שהעור לא יחזור מעולם לצעירותו לחלוטין וכי הטיפול נועד לשפר ולמצק ולאפשר הזדקנות עור איטית.

בטיפולים אלו ניתן להשתמש בנוזלי פלזמה PRF  אשר נלקחים מדם מטופל ומוזרקים ישרות אל תוך העור .

כמו כן ניתן גם לשלב בחומרים המכילים חומצה היאלורונית טהורה 100% כגון : PROFHILO  שימוש בחומרים ללא מקשרים כימייםBDDE,

עובדה זו מקטינה מאוד את סיכוי לחוש תופעות לוואי .

בנוסף לתרומה של החומצה ההילארונית בשיפור הלחות והנפח לעור,

היא תורמת גם לגירוי תאי פיברובלסטים בעור לייצר קולגן ואלסטין ברמות גבוהות, בכך מעודדת את התהליך הטבעי של התחדשות העור .

לאחר הטיפול ישנה עליה ברמת איכות ומרקם העור, כל זה ללא העמסת נפח מיותר.

הטיפול מאפשר הפחתת קמטוטים, השבת ברק, זוהר ולחות לעור.

לתיאום תורים וייעוץ מקצועי בכל נושא
השאירו פרטים כאן

אולי יעניין אותך לקרוא על...